XLVII sesja Rady Powiatu Raciborskiego

PORZĄDEK OBRAD XLVII SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 29 sierpnia 2006 r. godz. 14:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XLV sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie protokołu z XLVI sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
4. Przyjęcie porządku obrad.
5. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
6. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
7. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o złożonych interpelacjach i odpowiedziach na interpelacje.
8. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Raciborzu. Ocena realizacji zadań Powiatu Raciborskiego z zakresu pomocy społecznej.
9. Sytuacja na raciborskim rynku pracy. Działania podejmowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu służące ograniczaniu bezrobocia.
10. Informacja Dyrektora Szpitala Rejonowego w Raciborzu nt. zabezpieczenia usług medycznych i realizacji kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, w związku z brakiem pełnego zabezpieczenia anestezjologicznego.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia / nie wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym Markiem Bugdolem.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XLIV / 538 / 2006 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 30 maja 2006 r. w sprawie podziału powiatu raciborskiego na okręgi wyborcze.
13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie zatwierdzenia Statutu Starostwa Powiatowego w Raciborzu.
14. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w strukturze organizacyjnej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu polegających na utworzeniu Poradni Stomatologicznej.
15. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zmian w statucie oraz zatwierdzenia tekstu jednolitego statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu.
16. Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Powiatu Raciborskiego.
17. Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Powiatu Raciborskiego.
18. Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Powiatu Raciborskiego.
19. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r. dotyczących wieloletniego programu inwestycyjnego.
20. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r.
21. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie zatwierdzenia rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego Powiatu Raciborskiego za 2005r.
22. Interpelacje i zapytania radnych.
23. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
24. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
25. Wolne wnioski i informacje.
26. Zakończenie sesji.