Zapowiedzi wydarzeń (05.-11.01.2004)

2004-01-06, Wtorek
Poniedziałek, 05.01.2004 r. Godz. 10.00 Spotkanie poświęcone zabezpieczeniu podstawowej opieki zdrowotnej w województwie śląskim Miejsce: Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Na zaproszenie Wojewody Śląskiego Lechosława Jarzębskiego, w spotkaniu udział wezmą przedstawiciele samorządów gmin i powiatów z terenu województwa śląskiego oraz przedstawiciele Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach. W rozmowach udział weźmie również Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek. Wtorek, 06.01.2004 r. Godz. 08.00 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Środa, 07.01.2004 r. Godz. 18.00 Koncert Noworoczny Wojewody Śląskiego Miejsce: Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach W imprezie udział wezmą m.in. śląscy samorządowcy i parlamentarzyści. W programie – koncert Urszuli Dudziak. Piątek, 09.01.2004 r. Godz. 18.00 Spotkanie noworoczne Starosty Raciborskiego i Prezydenta Raciborza Miejsce: Raciborskie Centrum Kultury (ul. Chopina) Na zaproszenie Starosty Raciborskiego Henryka Siedlaczka i Prezydenta Raciborza Jana Osuchowskiego, w spotkaniu udział wezmą samorządowcy i parlamentarzyści ziemi raciborskiego, przedstawiciele lokalnego biznesu, a także inni zaproszeni goście. Spotkanie uświetni koncert noworoczny w wykonaniu zespołu „Camerata Silesia” pod dyr. Anny Szostak.