Zapowiedzi wydarzeń (15.-21.03.2004)

2004-03-15, Poniedziałek
Poniedziałek, 15.03.2004 r. Godz. 18.30 Spotkanie z członkami i sympatykami Klubu Inteligencji Katolickiej Miejsce: Dom Parafialny przy Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu (ul. Warszawska) Na zaproszenie Zarządu Klubu Inteligencji Katolickiej w Raciborzu, w spotkaniu udział wezmą: Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek, Wicestarosta Adam Hajduk i Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jerzy Wziontek, a także Dyrektor Szpitala Rejonowego w Raciborzu Wojciech Krzyżek. Tematem rozmów będzie „Ochrona zdrowia mieszkańców ziemi raciborskiej”. Wtorek, 16.03.2004 r. Godz. 08.00 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Godz. 17.00 Prezentacja oferty edukacyjnej Powiatu Raciborskiego Miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej Podobnie jak w latach ubiegłych Referat Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu przygotował dla gimnazjalistów „Informator naborowy” do szkół ponadgimnazjalnych. Podczas spotkań z gimnazjalistami i ich rodzicami, przedstawiciele Zarządu Powiatu i Referatu Edukacji przedstawiają ofertę edukacyjną Powiatu Raciborskiego na rok szkolny 2004/2005. Tym razem oferta zaprezentowana zostanie gimnazjalistom z Kuźni Raciborskiej. W spotkaniu udział weźmie również Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek.