Zapowiedzi wydarzeń (26.01.-01.02.2004)

2004-01-26, Poniedziałek
Poniedziałek, 26.01.2004 r. Godz. 13.00 Posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych oraz Bezpieczeństwa Rady Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Członkowie komisji zapoznają się z aktualnym stanem realizacji programu naprawczego Szpitala Rejonowego w Raciborzu, a także inwestycji budowy szpitala i przeprowadzki oddziałów szpitalnych z ul. Bema na ul. Gamowską. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 27.01.br. Wtorek, 27.01.2004 r. Godz. 13.00 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Godz. 15.00 XVI sesja Rady Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Głównym tematem obrad będzie uchwalenie budżetu Powiatu Raciborskiego na 2004 r. Ponadto radni podejmą uchwały w sprawie przekazania samorządowi województwa śląskiego ośrodków specjalnych o znaczeniu regionalnym, dla których obecnie organem prowadzącym jest Powiat Raciborski (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kuźni Raciborskiej, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudach i Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu). Radni zapoznają się także ze stanem realizacji inwestycji budowy szpitala w Raciborzu i stanem przygotowań do ostatecznego przeprowadzenia oddziałów szpitalnych z ul. Bema na ul. Gamowską.