2019-03-05, Wtorek

Zarząd Powiatu Racibiorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu pomocy społecznej pn. „Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego, w latach 2019 – 2023, domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży, pochodzących z terenu powiatu raciborskiego”.

Zadanie realizowane będzie w terminie od dnia 1 kwietnia 2019 r. do dnia 31 grudnia 2023 r.

Ofertę na powierzenie do realizacji zadania należy złożyć w terminie do dnia 27 marca 2019 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4.

Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie https://bip.powiatraciborski.pl/organizacje_pozarzadowe/Ogloszenia_konkursow_2019.html lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4, pokój nr 9B.