Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych

2018-11-16, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarte konkursy ofert na powierzenie do realizacji zadań publicznych:

1. w zakresie pomocy społecznej pn.:
- „Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego w latach 2019 – 2023 ponadgminnego, 60 miejscowego domu pomocy społecznej przeznaczonego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie oraz dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie”;
- „Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego w latach 2019 – 2023 ponadgminnego, 170 miejscowego domu pomocy społecznej przeznaczonego dla osób przewlekle psychicznie chorych”;
- „Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego, w latach 2019 – 2023, ośrodka interwencji kryzysowej”;
- „Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego, w latach 2019 – 2023, domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży, pochodzących z terenu powiatu raciborskiego. Dom przeznaczony jest dla 10 osób”.

2. w obszarze pomocy społecznej i wspierania osób niepełnosprawnych pn.:
- „Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego, w latach 2019 – 2023, środowiskowego domu samopomocy dla osób upośledzonych umysłowo typu B”.

Oferty na powierzenie do realizacji zadań należy złożyć w terminie do dnia 10 grudnia 2018 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4.

Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursach dostępne są na stronie http://www.bip.powiatraciborski.pl/organizacje_pozarzadowe/Ogloszenia_2018.html  lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4, pokój nr 9B.