Brydżyści zakończyli Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego

2009-12-03, Czwartek

W środę 2 grudnia br. sekcja brydża sportowego OSiR Racibórz zakończyła rozgrywki o tytuł Mistrza Powiatu Raciborskiego. Puchary i nagrody wręczył Starosta Raciborski w asyście głównego organizatora mistrzostw Piotra Andrzeja Klichty.

W Kameralnej na kolejnym towarzyskim turnieju spotkali się najbardziej wytrwali sympatycy brydża sportowego. Turniej był okazją do podsumowania I Mistrzostw Powiatu Raciborskiego w brydżu sportowym.

W 2009 roku I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu Raciborskiego przypadł w udziale Zdzisławowi Szyksznianowi, który triumfował również w kategorii "Senior". II miejsce i tytuł I Wicemistrza zdobył Jan Żeńczak, a III miejsce i tytuł II Wicemistrza Piotr Klichta. Pamiątkowy dyplom otrzymał również Hubert Basztoń, który był najlepszy w kategorii "Niezrzeszony".

Okazuje się, że rywalizacja sportowa w brydżu cieszy się na ziemi raciborskiej dużą popularnością, wobec czego Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w brydżu sportowym prawdopodobnie na trwałe zagoszczą w kalendarzu imprez sportowych i rekreacyjnych organizowanych pod patronatem Starosty Raciborskiego.