Czasowe utrudnienia dla klientów załatwiających sprawy związane z rejestracją pojazdów...

2004-09-02, Czwartek

W związku z wprowadzeniem centralnego systemu komputerowego dotyczącego rejestracji pojazdów, Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu informuje, że w dniach 17 i 20 września br. nie będą obsługiwani klienci chcący załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdów (tj. rejestracja i przerejestrowanie pojazdu, zgłoszenie zbycia, kasacje, wymiany dowodów rejestracyjnych i wszelkie zmiany w dowodach rejestracyjnych).

Klienci załatwiający sprawy związane z wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami obsługiwani będą normalnie.

Za ewentualne kłopoty związane z powyższymi utrudnieniami Starostwo Powiatowe w Raciborzu z góry serdecznie przeprasza klientów Wydziału Komunikacji i Transportu.