Dni Partnerstwa: koncert zespołów amatorskiego ruchu artystycznego na Zamku Piastowskim w Raciborzu...

2004-05-05, Środa
Koncert zespołów amatorskiego ruchu artystycznego, w ramach „Dni Partnerstwa” w powiecie raciborskim, odbędzie się 8 maja br. na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Gośćmi specjalnymi będą delegacje zagraniczne (partnerzy Powiatu Raciborskiego) z Powiatu Märkischer, Miasta Rendsburg i Hrabstwa Wrexham. W koncercie udział wezmą zespoły działające na terenie powiatu raciborskiego. Koncert rozpocznie się o godz. 15.30, a w programie występy: zespołów tanecznych Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej pod kierunkiem Aldony Krupy, zespołów tanecznych Centrum Kultury w Tworkowie pod kierunkiem Ilony Świerczek, zespołu break dance z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu pod kierunkiem Eweliny Jarosz. O godz. 18.30 przewidziano natomiast koncert zespołu „Miraż” z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu pod kierunkiem Elżbiety Biskup.