Finał BARW JESIENI 2007...

2007-11-15, Czwartek

W programie wręczenie nagród laureatom połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej, a także koncert JESIENNE GRANIE w wykonaniu zespołu wokalnego MIRAŻ.

W bieżącym roku na Konkurs napłynęło 3050 prac z 215 placówek kulturalnych i oświatowo - wychowawczych z terenu całego kraju. Jury w składzie Marian Chmielecki -artysta, plastyk, Barbara Kasza - artysta, plastyk, Adam Krzemień - artysta, plastyk, Grażyna Wójcik - Kierownik Referatu Promocji, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz Ewa Lenard - stażystka Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu w czterech kategoriach wiekowych wyłoniło 13 laureatów nagród (w tym jednego nagrody Grand Prix) oraz 26 wyróżnień. Natomiast do wystawy pokonkursowej dopuściło 202 prace.

Wystawę pokonkursową zwiedzić będzie można w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, a w przyszłym tygodniu część przeniesiona zostanie do Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz do Urzędu Miasta Racibórz.

Serdecznie zapraszamy!