I sesja Rady Powiatu Raciborskiego

PORZĄDEK OBRAD
I SESJI RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 24 listopada 2006r. godz. 12:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie ślubowania.
4. Przyjęcie porządku obrad.
5. Wybór Komisji Skrutacyjnej.
6. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Powiatu Raciborskiego.
7. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczących Rady Powiatu Raciborskiego.
8. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Starosty Raciborskiego.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wicestarosty.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Zarządu Powiatu Raciborskiego.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru przewodniczących stałych komisji Rady Powiatu Raciborskiego.
12. Podjęcie uchwały w sprawie powołania członków Komisji Rewizyjnej.
13. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
14. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia do dokonywania czynności z zakresu prawa pracy wobec Starosty Raciborskiego.
15. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Staroście Raciborskiemu.
16. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r. dotyczących wieloletniego programu inwestycyjnego.
17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XLI/520/2006 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 28 marca 2006 r. dotyczącej określenia zadań z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz wielkości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację tych zadań w 2006 r.
18. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r.
19. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu przez Radę Powiatu Raciborskiego.
20. Wnioski i zapytania.
21. Sprawy organizacyjne.