II sesja Rady Powiatu Raciborskiego

PORZĄDEK OBRAD
II SESJI RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 6 grudnia 2006r. godz. 15:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z I sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
5. Podjęcie uchwały w sprawie powołania członków Komisji Budżetu i Finansów.
6. Podjęcie uchwały w sprawie powołania członków Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji.
7. Podjęcie uchwały w sprawie powołania członków Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.
8. Podjęcie uchwały w sprawie powołania członków Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Współpracy z Zagranicą.
9. Podjęcie uchwały w sprawie powołania członków Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych oraz Bezpieczeństwa.
10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia opłat za poszczególne czynności związane z usuwaniem, przemieszczaniem i parkowaniem pojazdów, usuniętych z drogi na koszt właściciela.
11. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r.
12. Interpelacje i zapytania radnych.
13. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
14. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
15. Wolne wnioski i informacje.
16. Zakończenie sesji.