III Regionalne Spotkanie Chórów w Kościele Farnym w Raciborzu...

2004-05-07, Piątek
III Regionalne Spotkanie Chórów „Serce, dusz śpiewa Pannie Maryi” odbędzie się 9 maja br. w Kościele Farnym w Raciborzu. W koncercie wystąpią: Chór PSM I st. im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu pod dyr. Katarzyny Nawrat, Chór Parafii pw. WNMP w Raciborzu pod dyr. Jana Goldmana, Chór PZKO z czeskiej Stonawy pod dyr. Marty Orszulik, Chór Parafii pw. św. Mateusza i Macieja w Raciborzu pod dyr. Aleksandry Gamrot, Chór. Im. św. Cecylii w Krzanowic pod dyr. Kornelii Pawliczek-Błońskiej, Chór Parafii pw. św. Anny z Krzyżanowic pod dyr. Leonarda Fulneczka, Chór mieszany „Lutnia” przy Kłodzkim Ośrodku Kultury pod dyr. Witolda Jurana, Chór pw. św. Cecylii z Parafii św. Paschalisa w Raciborzu pod dyr. Jana Hetmana, Chór im. Josepha von Eichendorffa DFK w Raciborzu pod dyr. Gabrieli Jaworskiej, Chór „Cantate” z Pawłowa pod dyr. Marii Hercog i orkiestra dęta „ZEW” w Raciborzu pod dyr. Władysława Mołdrzyka. Regionalne Spotkanie Chórów rozpocznie się o godz. 16.00 w Kościele Farnym (pw. WNMP) w Raciborzu. Organizatorami imprezy są: Parafia WNMP w Raciborzu i orkiestra dęta „Plania” w Raciborzu. Koncert współfinansuje m.in. Starostwo Powiatowe w Raciborzu.