IV Powiatowy Turniej Piłkarski "Z podwórka na stadion - Mlekołaki Cup 2004"...

2004-06-22, Wtorek

Reprezentacja Gminy Pietrowice Wielkie to zwycięzcy IV Powiatowego Turnieju Piłkarskiego "Z podwórka na stadion - Mlekołaki Cup 2004" w piłce nożnej chłopców rocznik 1994. Turniej rozegrany został 22 czerwca br. na stadionie LKS "Buk".

W tym roku w turnieju wystartowało 8 drużyn. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". I miejsce zajęła reprezentacja Gminy Pietrowice Wielkie, II miejsce reprezentacja Gminy Racibórz (RTP "Unia" II Racibórz), na III miejscu uplasowała się drużyna Gminy Racibórz (RTP "Unia" I Racibórz). IV miejsce zajęła reprezentacja Gminy Kuźnia Raciborska.

Opiekunowie i sędziowie wybrali ponadto najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Dominik Skowronek (reprezentant drużyny Gminy Pietrowice Wielkie). Najlepszym bramkarzem został Bartosz Sobek z drużyny Gminy Kuźnia Raciborska. Najwięcej bramek w turnieju zdobył i zyskał miano króla strzelców reprezentant drużyny Gminy Racibórz Konrad Świstowski.

Uczestnicy turnieju otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy, zaś zwycięzcy puchary. Organizatorem IV Powiatowego Turnieju Piłkarskiego "Z podwórka na stadion - Mlekołaki Cup 2004" w piłce nożnej chłopców rocznik 1994 było Starostwo Powiatowe w Raciborzu.