Kiermasz Świąteczny w Raciborzu...

2005-12-14, Środa

Od godz. 9:00 na placu kościelnym można będzie posłuchać kolęd w językach niemieckim i polskim w wykonaniu solistów, a także dzieci i młodzież. Ponadto przewidziano konkursy dla dzieci i nie tylko, jak również występy młodych artystów. Nie zabraknie też smacznych ciast i gorących trunków, będzie to również okazja do zakupu stroików świątecznych i innych drobnych upominków świątecznych.

Organizatorzy kiermaszu (Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego, Związek Studentów Niemieckich w Polsce oraz Niemieckojęzyczna Redakcja Radiowa z Raciborza) gwarantują, że niedziela 18 grudnia br. dla przybyłych na plac przy Kościele NSPJ w Raciborzu przy ul. Warszawskiej będzie czasem miłej świątecznej atmosfery. Kiermasz sponsorowany jest przez Starostwo Powiatowe oraz Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!