Międzynarodowa Wystawa Grafiki/Rytownictwa "Open Submission 2006" - zaproszenie Hrabstwa Wrexham

2006-11-10, Piątek

Do konkursu zgłosić można do 6 prac, ich wizerunki należy dostarczyć na płycie CD, zapisane w formatach JPEG lub TIFF. Prace należy nadsyłać do 4 grudnia br. na adres Memorial Gallery przy Yale College w Wrexham. Formularze aplikacyjne są dostępne w Referacie Promocji, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6.

Najciekawsze prace oceni jury, a ich autorzy będą nagrodzeni. Wybrane prace zostaną opublikowane w katalogu wystawy "Open Submission 2006", a ponadto będą prezentowane podczas objazdowych wystaw w galeriach na terenie Wielkiej Brytanii. Podczas tych wystaw prace będą też sprzedawane, a dochód należeć będzie do autora pracy.

Dodatkowo artyści graficy/rytownicy, biegle władający językiem angielskim i posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą aplikować o dwutygodniowy staż w Regionalnym Centrum Druku w Yale College w Wrexham. Jest to okazja do prowadzenia zajęć warsztatowych ze studentami uczelni. Szczegóły uzyskać można pod adresem e-mail: [email protected]

Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można też na internetowej stronie: www.powiatraciborski.pl