Nagrody Starosty dla studentów - nabór wniosków do 30 października br.

2008-10-10, Piątek

Starosta Raciborski ogłasza nabór wniosków o nagrodę Starosty Raciborskiego dla studentów z terenu powiatu raciborskiego. W roku akademickim 2008/2009 o przyznanie nagrody w wysokości 5 000 zł będą mogli ubiegać się studenci kierunków technicznych inżynierskich oraz z zakresu finansów i bankowości (licencjackich), a pula środków zarezerwowana w budżecie powiatu na rok 2008 wynosi 35 000 zł. Termin składania wniosków: do 30 października br.

Wnioski będą rozpatrywane przez komisję ds. przyznawania nagród Starosty Raciborskiego studentom powiatu raciborskiego, powołaną odrębną decyzją Starosty.

Szczegółowe informacje dotyczące aplikowania, regulaminu przyznawania nagród oraz wzory wniosków reguluje poniższy załącznik.

Informacje: Referat Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu, tel. 032 415 44 08 wew. 320.

Regulamin przyznawania nagród 47kb