Nauka drogą do sukcesu na Śląku - przedłużony termin składania wniosków

2009-10-19, Poniedziałek

Informujemy, iż w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.1.3 "Pomoc stypendialna dla uczniów szczególnie uzdolnionych"- "Nauka drogą do sukcesu na Śląsku" wyznaczony termin naboru stypendystów od 17 września br. do 16 października br. zostaje przedłużony do dnia 27 października br.

Projekt zakłada objęcie wsparciem stypendialnym uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, szczególnie uzdolnionych, zwłaszcza w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych, których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

Jednocześnie informujemy, iż kompletne wnioski składać należy w organie prowadzącym szkołę /placówkę.

Regulamin przyznawania stypendiów wraz z niezbędnymi załącznikami został umieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej tut. Starostwa www.bip.powiatraciborski.pl (zakładka: Program Stypendialny dla uczniów na lata 2008-2015).

Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu pod nr tel. 032 45 97 306.