Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji rozstrzygnięty...

2006-03-01, Środa

Decyzją Zarządu Powiatu Raciborskiego, po zapoznaniu się z opinią Komisji Konkursowej do rozpatrywania złożonych projektów, przyznano dotacje na realizację następujących zadań:

1. Międzynarodowy Mecz Zapaśniczy Reprezentacji Polski i łączonej ekipy międzynarodowej w zapasach w stylu klasycznym, organizowany przez MKZ "Unia" Racibórz - kwota dofinansowania 3.500 zł z przeznaczeniem na usługi wydawnicze i poligraficzne (2.000 zł) i nagrody-puchary (1.500 zł);

2. III Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MKS SMS "Victoria" Racibórz, z udziałem zespołów z Werdohl i Wrexham w ramach współpracy Powiatu Raciborskiego z Märkischer Kreis (Niemcy) i Wrexham County Borough (Walia), organizowane przez Międzyszkolny Klub Sportowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego "Victoria" Racibórz - kwota dofinansowania 6.500 zł, z przeznaczeniem na zakwaterowanie (3.000 zł) i wyżywienie (3.000 zł) oraz zakup medali i dyplomów (500 zł).

Wnioskodawcy złożyli wnioski na ogólną kwotę 14.400 zł. Na realizację zadań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji Zarząd Powiatu przewidział kwotę 10.000 zł. Kwotę tę rozdysponowano w 100 %.

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji dostępne jest na internetowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu - www.bip.powiatraciborski.pl (w dziale "Ogłoszenia i przetargi").