"POSTAW NA ZDROWIE - Jesteś tego warta" - bezpłatne badania mammograficzne...

2007-10-09, Wtorek

Z badań mogą skorzystać Panie, które w okresie ostatnich 24 miesięcy nie miały wykonywanych badań mammograficznych.

Program "POSTAW NA ZADROWIE - Jesteś tego warta" jest kontynuacją programu realizowanego przez Fundację w 2006r. W ubiegłym roku z badań mammograficznych skorzystało 455 pań. W ich wyniku stwierdzono 9 przypadków podejrzanych radiologicznie o złośliwość oraz 63 przypadki do dalszej diagnostyki.

Talony na bezpłatne badania mammograficzne można odebrać w siedzibie Fundacji w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6, pokój nr 7, w godzinach pracy Starostwa Powiatowego. Szczegółowe informacje pod nr tel. 032 415 44 08 wew. 308.

Program "POSTAW NA ZADROWIE - Jesteś tego warta" został dofinansowany przez Powiat Raciborski.