"Pomysł na sukces", czyli bezpłatne szkolenia dla pracowników MŚP

2006-09-27, Środa

Głównym celem szkoleń jest zwiększenie konkurencyjności firm sektora MŚP z terenu Subregionu Zachodniego poprzez dostosowanie kwalifikacji pracodawców i pracowników do potrzeb zmieniającego się rynku pracy dzięki wykorzystaniu Internetu (e-learning).

Pracodawcom realizatorzy projektu (tj. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim i Związek Subregionu Zachodniego) oferują między innymi: pomoc w przygotowaniu stanowiska do nauki (komputer, dostęp do Internetu), bezpłatne podstawowe szkolenie w zakresie obsługi komputera, bezpłatny udział pracowników w kursach, weryfikacje zdobytych umiejętności przez pracownika, wsparcie ekspertów i nauczycieli.

Więcej informacji na temat szkoleń można uzyskać na stronie internetowej www.kursy.wodzislaw.pl, bądź pod numerem telefonu 032 422 2446. Projekt realizowany jest przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL.

Pomysł na sukces - EFS - EQUAL