Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej...

2007-10-12, Piątek

Nagrody Starosty w dziedzinie edukacji mogą otrzymać dyrektorzy i nauczyciele szkół i placówek oświatowych uzyskujący znaczące efekty m.in. w zakresie osiągania przez szkołę, placówkę oświatową bardzo dobrych wyników nauczania i wychowania oraz licznego udziału uczniów w konkursach, olimpiadach i zawodach międzyszkolnych, regionalnych i wojewódzkich, bardzo dobrej organizacji pracy szkoły, placówki oświatowej, dbania o bazę - remonty, inwestycje. Nagrodę mogą otrzymać również nauczyciele za szczególne osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze i opiekuńcze oraz za działalność pozaszkolną.

W tym roku komisja ds. przyznawania nagrody Starosty Raciborskiego w dziedzinie edukacji przyznała nagrody następującym osobom:

1. Danuta Hryniewicz - dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Raciborzu;
2. Elżbieta Biskup - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu;
3. Janina Wystub - p.o dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu;
4. Leszek Wyrzykowski - dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu;
5. Sławomir Janowski - dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu;
6. Arkadiusz Tylka - dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu;
7. Kazimierz Domasik - wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Raciborzu;
8. Władysława Maćkowiak - nauczyciel w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu;
9. Jadwiga Ilcewicz - nauczyciel w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu;
10. Katarzyna Betnerowicz - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych w Raciborzu;
11. Teresa Okaj - nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu;
12. Elżbieta Gargulińska - nauczyciel Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu;
13. Aldona Krajewska - nauczyciel Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu;
14. Jadwiga Dębina - nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu;
15. Małgorzata Janiga - psycholog w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Raciborzu;
16. Krystyna Sordyl - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu;
17. Herbert Dengel - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu;
18. Krzysztof Dziaduch - nauczyciel Centrum Kształcenia Ustawicznego w Raciborzu;
19. Krystian Łyczek - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu.

Uroczystość uświetni program artystyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Raciborzu.