Powiatowy Mistrz Wiedzy Rolniczej - 2008 - pierwsza edycja konkursu rolniczego...

2008-01-08, Wtorek

Konkurs ma charakter otwarty, a uczestniczyć w nim mogą wszyscy mieszkańcy powiatu raciborskiego. Konkurs prowadzony będzie w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz drużynowej i przeprowadzony zostanie w dwóch etapach. Pierwszy etap to eliminacje pisemne, które doprowadzą do wyłonienia grupy 10 finalistów w kategorii indywidualnej oraz 5 najlepszych drużyn gminnych (przykładowe pytania konkursowe w załączniku). W drugim etapie finaliści w poszczególnych kategoriach odpowiadać będą ustnie na pytania komisji konkursowej.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości odpowiednio: I miejsce - 1.200,00 zł, II miejsce - 800,00 zł, III miejsce - 500,00 zł oraz tytuł "Powiatowego Mistrza (I-go i II-go Wicemistrza) Wiedzy Rolniczej - 2008" wraz z pucharem Starosty Raciborskiego. Pozostali finaliści otrzymają honorowe dyplomy, których wręczenie przewidziane jest podczas uroczystości z okazji "Dożynek Powiatowych 2008", które w tym roku organizować będzie Gmina Kornowac.

Zasady przeprowadzenia konkursu zostały ustalone w załączonym regulaminie, a zgłoszenia uczestników będą przyjmowane indywidualnie lub za pośrednictwem Gmin. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest pisemne, telefoniczne lub elektroniczne zgłoszenie udziału do dnia 10 lutego 2008 r. na adres organizatora: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Referat Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej i Rolnictwa 47-400 Racibórz Plac Okrzei 4 telefon 032 418 16 23 e-mail:
[email protected].

I etap konkursu - eliminacje pisemne odbędą się w dniu 14 lutego 2008 r. o godz. 09.00 w Klubie Olimpijczyka "Sokół" przy ul. Klasztornej 9 w Raciborzu.