Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu z jakością...

2004-06-30, Środa

Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu efektywnie wdrożyło system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000 w zakresie zarządzania pasem drogowym i wykonawstem. Potwierdzone zostało to Certyfikatem Jakości ISO 9001:2000 dla PZD w Raciborzu. To pierwsza jednostka organizacyjna Powiatu Raciborskiego, która po Starostwie Powiatowym w Raciborzu wdrożyła system zarządzania ISO.

System zarządzania jakością w Powiatowym Zarządzie Dróg w Raciborzu obejmuje szereg procedur związanych z bieżącą działalnością jednostki. Skutecznie wdrożony system pozwala jednostce efektywniej realizować swoje zadania oraz zarządzać nimi zgodnie z europejskimi standardami. To nie tylko wdrożony system zarządzania, ale również pozytywna ocena prowadzonych przez jednostkę zadań i wdrażania nowych technologii w zakresie zarządzania pasem drogowym i wykonawstem. Auditorzy certyfikujący wdrożenie systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000 wysoko ocenili kwalifikacje pracowników jednostki i wprowadzane przez PZD nowoczesne technologie w wykonawstwie robót drogowych. Certyfikat ISO dla PZD w Raciborzu to wielkie wyróżnienie.

Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu to pierwsza jednostka organizacyjna Powiatu Raciborskiego, która po Starostwie Powiatowym w Raciborzu wdrożyła system zarządzania ISO. PZD zajmuje się głównie bieżącym utrzymaniem dróg (oznakowanie i remonty cząstkowe).