Powiatowy konkurs "Wiem wszystko o Mickiewiczu" rozstrzygnięty...

2005-12-21, Środa

I miejsce w konkursie zajęła Zofia Piechówka z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kornowacu, otrzymując 34.5 punktów na 40 możliwych. II nagrodę wywalczyła Sabina Janasz z tej samej szkoły (do zwyciężczyni zabrakło tylko 2,5 punktu). Obie gimnazjalistki przygotowywały się do konkursu pod bacznym okiem Pani Celiny Szafraniec. III miejsce zajęły dwie uczennice: Magdalena Krybus z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kuźni Raciborskiej (opiekun Alina Mościcka) oraz Angelika Jaworowska z Zespołu Szkół w Pietrowicach Wielkich (opiekun Urszula Florian). Laureatki III miejsca zdobyły po 31,5 punktów.

Uroczyste podsumowanie ósmego powiatowego konkursu "Wiem wszystko o Mickiewiczu", tradycyjnie już odbędzie się podczas akademii z okazji Dnia Patrona Szkoły, która co roku odbywa się w ZSO Nr 2 w ostatnim tygodniu grudnia. Akademia odbędzie się zatem 22 grudnia br. w sali gimnastycznej ZSO Nr 2 w Raciborzu przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego, początek o godz. 11.00.