Pozyskiwanie środków z funduszy UE dla MŚP

2009-10-14, Środa

Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu oraz Grupa Ergo zapraszają na spotkanie pt.: "Pozyskiwanie środków z funduszy UE dla MŚP". Bezpłatne konsultacje odbędą się 14 października (środa) w sali obrad Starostwa Powiatowego w Raciborzu, (Pl. Okrzei 4a – budynek żółty). Początek godz. 12.00.

Na spotkaniu zostaną poruszone takie tematy jak:
- wskazanie głównych zasad pozyskania i wykorzystania środków z programu UE (sporządzanie biznesplanu i studiu wykonalności),
- pomoc przy doborze odpowiedniego programu finansującego (szkolenia, inwestycje, projekty doradcze), wraz z szacunkową oceną punktową możliwości uzyskania wsparcia,
- bezpłatne przeprowadzenie analizy możliwości dofinansowania inwestycji ze środku UE.

Spotkanie potrwa ok. 2 godz.

Zainteresowane firmy prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

Serdecznie zapraszamy!