Program Stypendialny dla Studentów - przedłużenie terminu

2006-03-15, Środa

Przypominamy, że wnioski można składać w Biurze Obsługi Klienta na parterze budynku Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6 - w godzinach pracy Starostwa, czyli od 7.30 do 15.30 w poniedziałki, środy i czwartki; od 7.30 do 17.30 we wtorki oraz od 7.30 do 13.30 w piątki.

Jednoczśnie pragniemy poinformować, że w przypadku składania do Urzędu Skarbowego w Raciborzu przez zainteresowanych wniosków o wydanie zaświadczenia o uzyskanych dochodach w roku 2004, w uzasadnieniu należy podać, iż konieczne jest ono dla celów programu stypendialnego Powiatu Raciborskiego.

Prosimy także o wzięcie pod uwagę, iż projekt ten będzie realizowany pod warunkiem uzyskania dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszelkie informacje związane z projektem można uzyskać pod numerem telefonu 032 418 14 07 lub 032 415 44 08. Druki Wniosku i Oświadczenia są dostępne w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, w Referacie Promocji, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej, jak również na stronie internetowej www.powiatraciborski.pl