SPORT w powiecie raciborskim - listopad'2004

2004-11-03, Środa

Finał powiatowy "Licealiady" w piłce nożnej chłopców rozegrany zostanie 3 listopada br. na Stadionie OSiR przy ul. Zamkowej w Raciborzu. Zwycięzca awansuje do rozgrywek prowadzonych przez SZS na szczeblu rejonu.
W finale "Licealiady" bój o pierwsze miejsce stoczy aktualny Mistrz Śląska w piłce nożnej chłopców - drużyna Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu (opiekun Zbigniew Oszek) i drużyna Zespołu Szkół Budowlanych w Raciborzu (opiekun Witold Galiński). O trzecie miejsce w powiecie zagrają drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu i Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu.
Mecze rozegrane zostaną na stadionie OSiR w Raciborzu przy ul. Zamkowej. Początek o godz. 11.00.

Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w zapasach w stylu klasycznym oraz jednocześnie Mistrzostwa Śląska Juniorów w zapasach odbędą się 6 listopada br. w Tworkowie. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek. Początek o godz. 10.00 - sala przy ZSO w Tworkowie.

IV Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców odbędą się 10 listopada br. Mistrzostwa rozegrane zostaną na hali OSiR w Raciborzu. Początek o godz. 8.45.
Swój udział w turnieju potwierdziło dotychczas sześć raciborskich szkół ponadgimnazjalnych.
Organizatorem Mistrzostw Powiatu Raciborskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców są: Referat Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Raciborzu.