2005-11-08, Wtorek

V Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców, z okazji Święta Niepodległości, odbędą się 10 listopada br. w hali OSiR w Raciborzu przy ul. Łąkowej.

W zawodach wezmą udział reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu raciborskiego. Mecz będzie się składał z czterech kwart, każda będzie trwała 7 minut.

Początek turnieju o godz. 8.30. O 11.45 przewidziano oficjalne otwarcie turnieju, a od godz. 13.30 mecze finałowe. Zakończenie turnieju planowane jest około godz. 15.00, wtedy też wręczone zostaną nagrody (puchary, medale, dyplomy i sprzęt sportowy). Ponadto wręczona zostanie statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju wybranego przez opiekunów i obserwatorów turnieju.

Organizatorami imprezy są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, Szkolny Związek Sportowy i Starostwo Powiatowe w Raciborzu.