VIII sesja Rady Powiatu Raciborskiego

PORZĄDEK OBRAD VIII SESJI RADY
POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 29 maja 2007 r. godz. 15.00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z VII sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami, w tym realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu.
5. Plany naborowe na rok szkolny 2007/2008 dla szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.
6. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad zbywania, wydzierżawiania, wynajmowania majątku trwałego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.
7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia najniższego wynagrodzenia zasadniczego i wartości jednego punktu, stanowiącego podstawę do ustalenia miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego, ustalanego przez pracodawcę dla pracowników Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Raciborzu.
8. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2007 r.
9. Interpelacje i zapytania radnych.
10. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
11. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
12. Wolne wnioski i informacje.
13. Zakończenie sesji.