XLI sesja Rady Powiatu Raciborskiego

PORZĄDEK OBRAD XLI SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 28 marca 2006 r. godz. 14:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XXXIX sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie protokołu z XL sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
4. Przyjęcie porządku obrad.
5. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
6. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
7. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o złożonych interpelacjach i odpowiedziach na interpelacje.
8. Sprawozdanie z realizacji wdrażania Strategii Rozwoju Powiatu Raciborskiego za lata 2004-2005.
9. Zabezpieczenie usług medycznych w Powiecie Raciborskim.
10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród Dyrektora Szkoły / Placówki dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.
11. Podjęcie uchwały w sprawie najniższego wynagrodzenia zasadniczego i wartości jednego punktu, stanowiącego podstawę do ustalenia miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego, ustalonego przez pracodawcę dla pracowników jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.
12. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz wielkości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację tych zadań w roku 2006.
13. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006 r.
14. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006 r.
15. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006 r. dotyczących planu przychodów i wydatków dochodów własnych.
16. Interpelacje i zapytania radnych.
17. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
18. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
19. Wolne wnioski i informacje.
20. Zakończenie sesji.