XLII sesja Rady Powiatu Raciborskiego

PORZĄDEK OBRAD XLII SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 25 kwietnia 2006 r. godz. 14:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XLI sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
5. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
6. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o złożonych interpelacjach i odpowiedziach na interpelacje.
7. Wykonanie budżetu Powiatu Raciborskiego za 2005 r. oraz udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu.
8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rocznego sprawozdania z wykonania Budżetu Powiatu Raciborskiego za 2005 rok oraz udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Raciborskiego.
9. Sytuacja rolnictwa na terenie Powiatu Raciborskiego. Plany rozwoju rolnictwa w oparciu o fundusze europejskie w Powiecie Raciborskim.
10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia najniższego wynagrodzenia zasadniczego i wartości jednego punktu, stanowiącego podstawę do ustalenia miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego, ustalanego przez pracodawcę dla pracowników Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Raciborzu.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia statutu Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Raciborzu.
12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia cennika za korzystanie z usług Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Raciborzu dla osób nieprzebywających w Domu na stałe.
13. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006 r.
14. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006 r. dotyczących planu przychodów i wydatków dochodów własnych.
15. Interpelacje i zapytania radnych.
16. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
17. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
18. Wolne wnioski i informacje.
19. Zakończenie sesji.