XXXII sesja Rady Powiatu Raciborskiego

2005-08-26, Piątek

XXXII sesja Rady Powiatu Raciborskiego odbędzie się 30 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przu ul. Klasztornej 6. Początek obrad o godz. 13.00.

PORZĄDEK OBRAD XXXII SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 30 sierpnia 2005r. godz. 13:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XXXI sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
5. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
6. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o złożonych interpelacjach i odpowiedziach na interpelacje.
7. Interpelacje i zapytania radnych.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Powiatowego Programu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Powiecie Raciborskim na lata 2006-2011.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały dotyczącej określenia zadań z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz wielkości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację tych zadań.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Gminą Kuźnia Raciborska w sprawie kształcenia uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kuźni Raciborskiej w Centrum Kształcenia Praktycznego w zakresie praktycznej nauki zawodu i zajęć praktycznych.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zasad rozliczania tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli, dla których ustalony plan zajęć jest różny w poszczególnych okresach roku szkolnego.
12. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2005 r.
13. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
14. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
15. Wolne wnioski i informacje.
16. Zakończenie sesji.