XXXVII sesja Rady Powiatu Raciborskiego

PORZĄDEK OBRAD XXXVII SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO

w dniu 29 grudnia 2005 r. godz. 8:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XXXVI sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
5. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
6. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o złożonych interpelacjach
i odpowiedziach na interpelacje.
7. Interpelacje i zapytania radnych.
8. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
9. Budżet Powiatu Raciborskiego na 2006r. - projekt dostarczono w dniu 15.11.2005r.
10. Podjęcie uchwały w sprawie budżetu Powiatu na 2006 rok + autopoprawka.
11. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego
Franciszka Wańka.
12. Podjęci uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Rady Powiatu Raciborskiego na okres od stycznia do października 2006 r.
13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej na rok 2006.
14. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr XXXVI / 461 / 2005 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 29 listopada 2005 r. w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Raciborskiego.
15. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXVI / 465/ 2005 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 29 listopada 2005 r. w sprawie ustalenia cennika za korzystanie z obiektów i urządzeń sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Raciborzu.
16. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru podmiotu, który dokona badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu za rok 2005.
17. Podjęcie uchwały w sprawie Programu współpracy Powiatu Raciborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2006.
18. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia dofinansowania realizacji projektu "Doskonalenie kompetencji językowych osób pracujących szansą rozwoju gospodarczego powiatu raciborskiego" przyznanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa w ramach działania 2.1. ZPORR.
19. Podjęcie uchwały w zmiany Uchwały Nr I / 13 / 2002 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 18 listopada 2002 r. =w sprawie ustalenia opłat za poszczególne czynności związane z usuwaniem, przemieszczaniem i parkowaniem pojazdów, usuniętych z drogi na koszt właściciela wraz z późn. zm.
20. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości oraz zasad wypłaty diet dla radnych za udział w pracach Rady i jej organu.
21. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2005r.
22. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
23. Wolne wnioski i informacje.
24. Zakończenie sesji.