"Zasłużony dla Powiatu Raciborskiego" - drugi medal przyznany...

2007-08-29, Środa

- Pan Stanisław Ostrowicz od początku swojej pracy zawodowej, nieprzerwanie od 1961 r., był i jest związany z rolnictwem naszego regionu. Jako kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Raciborzu dał się poznać jako znakomity fachowiec. Cieszy się ogromnym zaufaniem wśród rolników. To miedzy innymi dzięki jego inicjatywom i działaniom poziom rolnictwa w powiecie raciborskim jest tak wysoki - uzasadniał decyzję radnych Starosta Raciborski Adam Hajduk.

- Mimo, iż kończę pracę w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Raciborzu, nie kończę pracy na rzecz rolników i rozwoju rolnictwa tej ziemi - mówił Stanisław Ostrowicz tuż po otrzymaniu medalu.

Pierwszy tytuł i medal "Zasłużony dla Powiatu Raciborskiego" Rada Powiatu Raciborskiego przyznała staroście Powiatu Märkischer w sierpniu ubiegłego roku.