Nabór uzupełniający na kursy językowe współfinansowane z EFS...

2007-06-06, Środa

Kursy skierowane są do osób dorosłych, pracujących (tj. wykonujących pracę na podstawie stosunku pracy, stosunku służbowego oraz umowy o pracę nakładczą), zamieszkujących na terenie powiatu raciborskiego i zainteresowanych tematyką związaną z administracją publiczną, społeczeństwem obywatelskim i integracją europejską. Możliwy jest udział w jednym kursie językowym - do wyboru język angielski i język niemiecki. Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniach językowych powinny wykazywać się znajomością danego języka obcego na poziomie ponadpodstawowym lub średniozaawansowanym. Dodatkowy nabór będzie ograniczony do ok. 20 osób (10 osób z j. angielskiego i 10 osób z j. niemieckiego).

Zajęcia będą prowadzone od września 2007 r. do lutego 2008 r. 2 razy w tygodniu po 90 minut każde.

Zgłoszenia należy składać w terminie do 25 czerwca 2007 r. w Referacie Promocji, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6.
Informacji udziela Bartłomiej Rowiński pod numerem telefonu: 032 418 14 07; e-mail:
[email protected].

W załączniku regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy.