Zmiana miejsca organizacji koncertu w hołdzie Janowi Pawłowi II w dniu Jego urodzin w dniu 17 maja br...

2007-05-16, Środa

W koncercie, który rozpocznie się o godz. 19.00 w Kościele Matki Bożej w Raciborzu, wystąpią m.in. zespół wokalny "Miraż" z MDK w Raciborzu, grupa teatralna "Irrealis" z Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu oraz soliści, wśród których wystąpią m.in.: Agnieszka Busuleanu, Hanna Hołek, Klaudia Stabik i Tomasz Orliński. Na gitarze akompaniować będzie Andrzej Wojaczek.

Przed koncertem o godz. 18.00 w Kościele Matki Bożej odbędzie się msza święta o rychłą beatyfikację papieża Jana Pawła II.

Organizatorami tegorocznego koncertu są: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu, Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Urząd Miasta Racibórz.