Powiatowy Urząd Pracy

Nabór wniosków w ramach tarczy antykryzysowej 2021-01-11, Poniedziałek

Nabór wniosków w ramach tarczy antykryzysowej

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu informuje, iż nabór wniosków w ramach Tarczy antykryzysowej

Wsparcie dla pracodawców w ramach Tarczy antykryzysowej 2020-09-02, Środa

Wsparcie dla pracodawców w ramach Tarczy antykryzysowej

Do dnia 31.08.2020 r., Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w ramach Tarczy antykryzysowej udzielił wsparcia w kwocie ok. 33.350.000,00 zł.

Nielimitowane środki na wsparcie dla pracodawców 2020-06-03, Środa

Nielimitowane środki na wsparcie dla pracodawców

Informujemy, że środki finansowe przeznaczone na realizację zadań w ramach Tarczy antykryzysowej są nielimitowane i nabór wniosków jest prowadzony w sposób ciągły. Wszystkie wnioski są realizowane na bieżąco i w dalszym ciągu można starać się o pożyczkę i dofinansowanie do wynagrodzeń.

Realizacja wsparcia dla pracodawców 2020-05-26, Wtorek

Realizacja wsparcia dla pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w ramach Tarczy antykryzysowej wypłacił już 10.280.000,00 zł na niskooprocentowane pożyczki dla pracodawców i przedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Rozpatrzono pozytywnie 2056 wniosków.

Realizacja wsparcia dla pracodawców 2020-05-15, Piątek

Realizacja wsparcia dla pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w ramach Tarczy antykryzysowej wypłacił już 6.405.000,00 zł na niskooprocentowane pożyczki dla pracodawców i przedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Rozpatrzono pozytywnie 1281 wniosków.

Realizacja wsparcia dla pracodawców 2020-05-08, Piątek

Realizacja wsparcia dla pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w ramach Tarczy antykryzysowej wypłacił już 3.000.000,00 zł na niskooprocentowane pożyczki dla pracodawców i przedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Rozpatrzono pozytywnie 600 wniosków.

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu uruchomił nabór wniosków dla przedsiębiorców 2020-04-17, Piątek

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu uruchomił nabór wniosków dla przedsiębiorców

W ramach uruchomienia Rządowej Tarczy Antykryzysowej dla przedsiębiorców od wczoraj (16.04.2020) Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu rozpoczął przyjmowanie wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wypłacił pierwsze środków w ramach tzw.Tarczy Antykryzysowej 2020-04-04, Sobota

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu już wypłacił pierwsze środki w ramach nowowprowadzonych instrumentów pomocowych dla przedsiębiorców z tzw. „Tarczy Antykryzysowej”.

Środki Europejskiego Funduszu Społecznego na dofinansowanie studiów podyplomowych dla osób bezrobotnych 2019-08-14, Środa

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu informuje, iż w dalszym ciągu dysponuje środkami Europejskiego Funduszu Społecznego na dofinansowanie studiów podyplomowych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie.

Powiatowy Urząd Pracy będzie otwarty w sobotę 15 grudnia 2018-12-06, Czwartek

Powiatowy Urząd Pracy będzie otwarty w sobotę 15 grudnia

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu będzie nieczynny w poniedziałek 24 grudnia br. W zamian urząd będzie pracował 15 grudnia (sobota) w godzinach od 7.00 do 15.00.