Do 30 czerwca trwa konkurs fotograficzny Starostwa

2008-06-25, Środa

Do 30 czerwca (poniedziałek) br. trwa konkurs fotograficzny Starostwa Powiatowego w Raciborzu "POWIAT RACIBORSKI - MÓJ PUNKT WIDZENIA" na najciekawszą fotografię z powiatu raciborskiego. Na autorów najlepszych zdjęć czekają nagrody finansowe. Dodatkowo zwycięskie fotografie zostaną opublikowane w albumie promującym walory ziemi raciborskiej.

Celem konkursu jest skompletowanie serii zdjęć, przedstawiających powiat raciborski, które zostaną wykorzystane w publikacji książkowej, promującej walory turystyczne, historyczne, kulturowe itd. powiatu. Konkurs ma również na celu promocję twórców-fotografików. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody finansowe oraz album ze zdjęciem własnego autorstwa.

Uczestnicy mogą zgłosić maksymalnie 8 fotografii, przedstawiających przynajmniej 3 gminy powiatu raciborskiego, zrobionych o dowolnej porze roku w jednej z kategorii: architektura, przyroda, ludzie, "osobliwości powiatowe".

Każde ze zdjęć powinno być opatrzone "godłem"/podpisem autora oraz terminem i miejscem wykonania zdjęcia.

Zdjęcia powinny zostać nadesłane/dostarczone w postaci papierowych odbitek (biało-czarnych lub kolorowych) oraz na nośniku elektronicznym (płyta cd/dvd) na adres: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, ul. Klasztorna 6, 47-400 Racibórz w terminie do 30 czerwca 2008 r.

Szczegółowe informacje – regulamin i karta zgłoszenia – dostępne na naszej stronie internetowej.