Podziękowanie za pracę dla dyrektor Grażyny Wójcik. Spotkanie z nową dyrektor Mariolą Jakacką

2018-01-30, Wtorek

W dniu dzisiejszym Zarząd Powiatu Raciborskiego przekazał oficjalne podziękowania Grażynie Wójcik za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Dziękując za owocną współpracę, starosta Ryszard Winiarski podkreślił pełne poświęcenia wypełnianie obowiązków oraz rzetelną i sumienną pracę na rzecz promowania kultury i turystyki powiatu raciborskiego.

Podczas spotkania oficjalnie przywitano Mariolę Jakacką, nową dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu, która została wybrana na stanowisko w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru i rozpocznie pracę od 01.02.2018 r.