Przetarg na zakup i dostawę ekologicznych autobusów w ramach projektu UE

2019-02-08, Piątek

Powiat raciborski ogłosił przetarg nieograniczony na zakup i dostawę 10 szt. fabrycznie nowych  niskoemisyjnych, niskopodłogowych autobusów wraz z wyposażeniem elektronicznym i  wyposażeniem dodatkowym, takim jak m.in.:
- system monitoringu wewnątrz i przed autobusem,
- system nagłośnienia zapowiedzi głosowych wraz z mikrofonem dla kierowcy oraz ekranami LED do wyświetlania informacji o przebiegu trasy i kolejnych przystankach,
- bezprzewodowy router (sieć Wi-fi),
- ładowarki USB.

Autobusy przystosowane będą dla osób z niepełnosprawnościami.

Nowe autobusy, które zastąpią pojazdy wyeksploatowane, będą spełniać obowiązujące normy ekologiczne i będą wykorzystywane do przewozów pasażerskich realizowanych na terenie powiatu raciborskiego przez PKS w Raciborzu.

Autobusy zostaną zakupione w ramach projektu pn. „Wymiana części taboru poprzez zakup niskoemisyjnych autobusów komunikacji publicznej w powiecie raciborskim" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 4.5.2 Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie – RIT Subregionu Zachodniego.

Link do ogłoszenia: https://bip.powiatraciborski.pl/zamowienia_publiczne

Link do informacji o projekcie: https://www.powiatraciborski.pl/projektyUE

wszystkie
początek strony