Powiat

4 maja Terenowy Punkt Paszportowy w Raciborzu będzie nieczynny 2018-04-19, Czwartek

Informujemy, że w dniu 4.05.2018 r. punkt przyjmowania wniosków paszportowych i wydawania dokumentów paszportowych przy ulicy Batorego 8/2 w Raciborzu będzie nieczynny

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu 2018-04-11, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu przy ul. Gimnazjalnej 3.

Unijne dofinansowanie do kształcenia zawodowego w powiecie 2018-04-05, Czwartek

Powiat Raciborskipozyskał ponad 610 tys. złotych dofinansowania do projektu pt."Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim - CKZiU nr 1 w Raciborzu". W przedsięwzięciu udział weźmie 42 uczniów i 11 nauczycieli z Budwolanki, Ekonomika i Gastronomika.

Radni podziękowali Grażynie Wójcik za kierowanie Zamkiem 2018-03-28, Środa

Wczoraj radni powiatu raciborskiego uroczyście podziękowali Grażynie Wójcik za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Wielkanocne procesje konne w powiecie raciborskim 2018-03-27, Wtorek

W Wielkanocny Poniedziałek w czterech miejscowościach powiatu raciborskiego kultywowana będzie kilkusetletnia tradycja dziękczynno-błagalnych procesji po polach.

Uczniowie i nauczyciele z „Mechanika” zdobywają dodatkowe kwalifikacje 2018-03-22, Czwartek

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 „Mechanik” od września 2017 roku realizuje projekt pn. „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w CKZiU Nr 2 „Mechanik”.

Bezpłatne badania mammograficzne w Kuźni Raciborskiej 2018-03-14, Środa

Badanie jest bezpłatne i refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Ponowny nabór na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego 2018-03-13, Wtorek

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydata na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Raciborzu, dokumenty można składać do 20 marca 2018 roku.

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu 2018-03-13, Wtorek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu przy ul. Królewskiej 19.

Spotkanie informacyjno-promocyjne dla rolników w Raciborzu 2018-03-09, Piątek

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Biuro Powiatowe w Raciborzu oraz powiat raciborski zapraszają na spotkanie informacyjno-promocyjne, które odbędzie się 14 marca 2018 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu ul. Zamkowa 2.